top of page

Kuģa Noma

"Paņemiet ballīti uz ūdens!"

IMG_1978 (1)_auto_x2.jpg

Dodieties pretī neaizmirstamam piedzīvojumam ar Rīgas Pērli.

Kuģis "Rīgas Pērle" ir unikāls un ekskluzīvs galamērķis visdažādākajiem pasākumiem, tai skaitā svētkiem, jubilejām, kāzām, korporatīvajiem pasākumiem, izglītojošiem semināriem un radošām prezentācijām. Ar savu unikālo un ievērojamo vidi jūsu viesi uz kuģa piedzīvos neaizmirstamu pieredzi. Vasaras sezonā viesi var baudīt neaizmirstamu, vairāku stundu garu braucienu pa Daugavu, kur var vērot vēl nebijušu molu un satriecošus skatus uz izgaismoto pilsētas arhitektūru un ainaviskiem dabas siluetiem.

Radi neaizmirstamas ziemas atmiņas!

Ziemas sezonā "Rīgas Pērles" profesionālā komanda parūpēsies par fantastisku svētku radīšanu kuģa galvenajā zālē, kas lieliski piemērota ģimenēm, draugiem, kolēģiem vai korporatīvajiem klientiem. Neatkarīgi no tā, vai tie ir Ziemassvētki, valsts svētki, notikumi jūsu dzīvē vai uzņēmuma sasniegumi, "Rīgas Pērle" piedāvā elegantu vidi svinēšanai.

7510e3a0-4179-4752-8ebf-44b966312448 (1)_auto_x2_edited.jpg

Kuģa restorāns ar diviem stāviem un brīnišķīgu skatu

Kuģa restorāns divos stāvos var ērti uzņemt līdz 180 viesiem. Galvenajā zālē-restorānā, kas ir pieejams visu gadu, ir 100 vietas pie galdiņiem, neliela skatuve, profesionāla stereo sistēma, bārs, bufetes galds, ekrāna izvietojums. Augšējā klājā ir bārs, kas nodrošina viesiem fantastisku vidi, no kuras paveras gleznains skats uz pilsētu un upi.

Izbaudiet nepārspējamu eleganci un profesionalitāti

"Rīgas Pērle" piedāvā unikālu un neparastu norises vietu jebkura veida pasākumiem, ar savām fantastiskajām īpašībām un profesionālu komandu, kas padara to par lielisku izvēli jebkurai svinēšanai vai korporatīvai tikšanās reizei. Kuģa satriecošie skati, elegantā vide un izcilie pakalpojumi padara to par vienu no pieprasītākajām pasākumu norises vietām Rīgā, un ir viegli saprast, kāpēc.

d0faab9b-3b24-4390-8143-0eb5008cbd02 (1)_auto_x2 (1)_edited.jpg
bottom of page