top of page

​Mūsu Misija

Pērles Gardumos mūsu misija ir iepriecināt klientus ar svaigākajām un gardākajām precēm. Mēs uzskatām, ka cepšana ir māksla, kas prasa aizrautību, prasmes un uzmanību detaļām, un mēs esam apņēmušies saviem klientiem sniegt tikai labāko.

Mēs iepērkam tikai labākās sastāvdaļas no vietējiem piegādātājiem un izmantojam tradicionālās cepšanas metodes, lai izveidotu mūsu raksturīgos zefīra, konditorejas izstrādājumus un kūkas. Mēs lepojamies ar savu meistarību un cenšamies piedāvāt plašu garšu un tekstūru klāstu katrai gaumei.

Taču mūsu misija ir ne tikai lielisku konditorejas izstrādājumu gatavošana. Mēs cenšamies radīt saviem klientiem siltu un viesmīlīgu atmosfēru, kurā viņi var atpūsties, baudīt tasi kafijas un ļauties kārumam. Mēs ticam, ka cepšana satuvina cilvēkus, un mēs vēlamies būt daļa no jūsu īpašajiem mirkļiem neatkarīgi no tā, vai tā ir dzimšanas dienas svinības, ģimenes saiets vai vienkārši klusa pēcpusdienas uzkoda.

Tāpēc neatkarīgi no tā, vai esat pastāvīgs vai pirmreizējs klients, mēs apsolām sniegt jums izcilu pieredzi no pirmā kumosa līdz pēdējai drupačai. Paldies, ka izvēlējāties Pērles gardumus, un ceram jūs drīzumā apkalpot!
 

pexels-taryn-elliott-4099127.jpg
pexels-taryn-elliott-4099127.jpg

​Mūsu Stāsts

Laipni lūdzam Pērles Gardumos, kur pārvēršam jūsu saldos sapņus realitātē.

Pērles Gardumos, mēs izmantojam vislabākās sastāvdaļas un paņēmienus, lai radītu plašu saldumu klāstu, kas noteikti apmierinās jebkuru saldummīli. No klasiskām iecienītākajām līdz inovatīviem izstrādājumiem — mūsu kūkas, konditorejas izstrādājumi un citi gardumi tiek svaigi pagatavoti uz vietas katru dienu.

Mūsu konditorejas izstrādājumi nav tikai vieta, kur dabūt gardumus, tā ir vieta, kur sazināties ar draugiem un ģimeni. Neatkarīgi no tā, vai jūs svinat kādu īpašu notikumu vai vienkārši iegriežaties ātri uzkodām, mūsu mājīgais veikals nodrošina siltu un viesmīlīgu atmosfēru, kas ir lieliski piemērota atpūtai un iecienītāko saldumu baudīšanai.

Mēs lepojamies ar savu kopienu un apņemšanos pēc iespējas izmantot vietējās izcelsmes sastāvdaļas. Atbalstot vietējos lauksaimniekus un piegādātājus, mēs varam izveidot labāku, ilgtspējīgāku pārtikas sistēmu ikvienam.

Paldies, ka izvēlējāties Pērles Gardumus. Mēs ceram jums kalpot un palīdzēt jums ļauties mīlestībai pret visu, kas ir salds.

Perles Gardumiem ir paveicies ar pieredzējušu vadītāju komandu, kas aizraujas ar gardu un unikālu saldumu radīšanu un ir apņēmusies nodrošināt izcilu apkalpošanu mūsu klientiem. Mūsu vadības komanda sniedz daudz zināšanu un pieredzes visā, ko mēs darām.

Ar vairāku desmitu gadu pieredzi konditorejas izstrādājumu nozarē mūsu vadītāji ir apņēmušies nodrošināt, lai katrs mūsu ēdienkartes produkts atbilstu mūsu augstajiem kvalitātes un garšas standartiem. Viņi pārrauga visus mūsu konditorejas darbības aspektus, sākot no vislabāko sastāvdaļu iegūšanas līdz mūsu talantīgās konditoru komandas apmācībai.

Papildus savām zināšanām konditorejas izstrādājumu jomā mūsu vadītāji ir cieši saistīti ar mūsu kopienu. Viņi uzskata, ka saldo kārumu radīšana ir kas vairāk nekā tikai darbs — tas ir veids, kā sazināties ar cilvēkiem un pozitīvi ietekmēt mūsu vietējo apkārtni. Tāpēc viņi ir iesaistīti vietējās labdarības organizācijās un vienmēr meklē veidus, kā atdot mūsu kopienai.

Šeit pērles Dārgumos mēs lepojamies ar vadošo komandu, kas ir veltīta izcilībai visā, ko darām. Viņi ir mūsu panākumu dzinējspēks, un mēs esam pateicīgi par viņu aizrautību, pieredzi un apņemšanos kalpot mūsu kopienai.

Screenshot 2022-07-16 at 22.06.25.png

 Vadības gadu lielā pieredze 

bottom of page