top of page
pexels-cottonbro-studio-4114069.jpg

Piegādes Infomācija

Lai ikviens klients varētu baudīt gaisīgus zefīrus, mutē kūstošus makarūnus un izdzirdēt īstās piparkūkas kraukšķi, Pērles gardumi tiek gatavoti pēc pasūtījuma.

Lai saglabātu roku darba produktu kvalitāti un nodrošinātu operatīvu piegādi, Pērles gardumus piegādājam personīgi.

Piegāde Rīgas robežās 2.00 Eur. 30km rādiusā ārpus Rīgas 7.00 Eur.

Ja jums ir pa ceļam Eksporta iela 3B (zem Vanšu tilta), kur atrodas kuģis "Rīgas Pērle", tad pasūtījumus variet izņemt personīgi no plkst.12.00 līdz plkst. 15.00 (vai, iepriekš vienojoties pa tālruni (26 291 776).

Par pasūtījumu variet norēķināties šādos veidos:

- veicot priekšapmaksu (rēķinu saņemsiet e-pastā pēc pirkuma noformēšanas)

- pie preces saņemšanas, norēķinoties skaidrā naudā vai ar norēķinu karti.

Iegādājoties dāvanu kasti ar alkoholiskiem dzērieniem, pie preces saņemšanas lūdzam uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un tie tiek piegādāti no plkst. 8.00 līdz 22.00.

 

Speciāla atļauja (licence) alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecībai Sērija MT Nr. 00000014477

un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Atvainojamies Par Sagādātajām Neērtībām!

Mēs vēlētos jums paziņot, ka mūsu uzņēmumam pašlaik ir problēmas ar bankas karšu pieņemšanu. Tā kā mēs vēlamies nodrošināt jums ātru un ērtu piegādi, mēs piedāvājam alternatīvas norēķinu metodes.

Ir iespēja norēķinieties ar maksājuma karti vai skaidrā naudā. Ja jums ir nepieciešams izrakstīt priekšapmaksas rēķinu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs varētu sagatavot piemērotu rēķinu.

Atvainojamies par jebkādām sagādātajām neērtībām, ko šī situācija var radīt. Mēs cenšamies atrisināt šo problēmu pēc iespējas ātrāk, lai jūs varētu baudīt mūsu produktus un pakalpojumus arī turpmāk.

Paldies par sapratni.

Ar cieņu, Pērles Gardumi

bottom of page